Startowa
Archiwum
Galeria
MiniSklepik
Kalendarium
Kontakt
F0RUM
pl.rec.muzyka.folk
FKC na Facebooku
Ostatnie 5 z forum...
1: FKC jeszcze powstanie z popiołów by gravisrs
2: Nowy właściciel pałacu chce FCK! by gravisrs
3: Nowy właściciel pałacu chce FCK! by gravisrs
4: Pałac kupił warszawski hotelarz by gravisrs
5: Odp:dalsze dzieje festiwalu by gravisrs

show last 4hrs - 24hrs
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Shout It!


You must be a registered user to shout!
Get your account here!
Hosting is...
Startowa arrow pl.rec.muzyka.folk 08.03.2021, 00:08
pl.rec.muzyka.folk Drukuj Poleć znajomemu
Autor: rmf   
29.09.2008.

Promuj folkową grupę news'ową!!!

Chcesz wiedzieć co dzieje się w folkowym świecie? Co jest grane i gdzie? Czego posłuchać? Na czym i jak grać? Jest miejsce gdzie poruszane są tego typu tematy... Weź udział w dyskusji na pl.rec.muzyka.folk !!! Bez moderatora, bez komiczności udostępniania własnych zasobów, z możliwością odfiltrowania zbędnych treści... a do tego proste jak obsługa poczty internetowej!

Jak to z grubsza wygląda możesz przekonać się zarówno na serwisie Google'a jak i Onet'u (acz w tych dwóch przypadkach, publikowanie 'newsów' wymaga logowania). Logowanie nie jest konieczne w przypadku właściwego skonfigurowania klienta poczty elektronicznej - przejrzysty opis jak tego dokonać na przykładzie Outlook Express. Pamiętaj o doborze właściwego adresu serwera usnetowego (drugie żródło) - najlepiej sprawdza się metoda prób i błędów.

Masz stronę o tematyce folkowej? Zamieść na niej stosowny link, baner lub skopiuj niniejszą treść - przyłącz się do akcji promującej pl.rec.muzyka.folk!

<p align="center"><a href="http://www.dowspuda.artserwis.pl/index.php?option=content&task=view&id=14&Itemid=33" mce_href="http://www.dowspuda.artserwis.pl/index.php?option=content&task=view&id=14&Itemid=33" target=0ther><IMG src="http://www.dowspuda.artserwis.pl/images/banners/usnetban0.gif" mce_src="http://www.dowspuda.artserwis.pl/images/banners/usnetban0.gif" height="50" width="400" alt="USNET - FOLK" border="0"></a></p>

<p align="center"><a href="http://www.dowspuda.artserwis.pl/index.php?option=content&task=view&id=14&Itemid=33" mce_href="http://www.dowspuda.artserwis.pl/index.php?option=content&task=view&id=14&Itemid=33" target=0ther><IMG src="http://www.dowspuda.artserwis.pl/images/banners/usnetban1.gif" mce_src="http://www.dowspuda.artserwis.pl/images/banners/usnetban1.gif" height="50" width="150" alt="USNET - FOLK" border="0"></a></p>


 

 

Zmieniony ( 29.09.2008. )
 
 

7 Marca 2021
Niedziela
godz 12:08
Imieniny obchodzą:
Felicja, Nadmir,
Paweł, Polikarp,
Tomasz
Do końca roku zostało 300 dni.

Dawna strona FKC

Zostało...
0 wydarzen w najblizszym czasie...

Nowości
Popularne

Gościmy

Design by FKC

© 2021 FKC :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.